Kafeler, restoranlar, oteller, pansiyonlar ve diğer tüm işletmeler müşterilerin sürekli gidip geldiği yerler olduğu için temizliğinin en önem verilmesi gereken yerlerdendir.

Kafelerinizde ki koltuklarınızın her yıl veya 2 yılda bir kumaşlarını değiştirmek sizler için hem maliyetli hem zahmetli hemde koltuklarınızın bir süre döşemecide kalacağı için işletmenize zarar veren bir olaydır.

Kağan Koltuk Yıkama Olarak; Kafe koltuk yıkama ‘da resmen yeni bir çağ başlattık. Yıkanacak tüm ürünlerinizi adresinize kadar gelerek yerinizde yıkıyoruz. Sizlere ekstra bir taşıma maliyeti çıkartmıyoruz.

İşletmelerinize gelerek öncelikle koltuk, sandalye ve berjerlerinizin sayısına, modeline göre en uygun fiyatları belirleyerek sizlere fiyat teklifi sunuyoruz. Kabul etmeniz durumunda ise gece yarısı saat 12 gibi gelerek koltuklarınızı sabah 8’e kadar veya sizin belirlediğiniz saate kadar yıkıyoruz. Yıkanan tüm koltuklarınız maksimum 4 saate kadar kuruyarak müşterilerinize hazır hale geliyor.

Toplu Kafe Koltuk Yıkama

Toplu kafe koltuk yıkama hizmetimizde ister 50 adet berjer veya koltuğunuz olsun ister 500 tane olsun, sizlerin koltuk sayısına göre makinelerimiz ile gelerek en kısa sürede yıkama işlemini yapmaktayız. Yıkamalar toplu olacağı için fiyatlarımız gayet uygun oluyor ve koltuklarınız ilk günkü temizliğine kavuşuyor. Temiz koltuklar müşterileriniz için işletmenize değer katmaktadır. Takdir edersiniz ki hiç birimiz bir kafe veya restorana gittiğimizde kirli ve lekeli koltuklarda oturmak istemeyiz.

Sizde müşterilerinizi kaybetmemek ve tertemiz koltuklarda ağırlamak istiyorsanız bizleri arayarak en uygun koltuk yıkama fiyatlarımızdan faydalanın.

34

30