Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Koltuk temizliği hijyen bir yaşam alanı için yapılması gereken önemli bir iştir. Kullanmış olduğmuz koltuklar zamanla kirlenebiliyor ve zaman içinde mayt ve bakteri ortamı olabilmektedir. Koltuk silme ile koltuk temizliğini karıştırmamak gerekir. Koltuk silme işlemi koltukların yüzeyinde bulunan kiri aşağıya doğru iterek kumaşın altındaki süngere geçiriren ve hijyen olmayan sorunlu bir temizlik işlemidir. Koltuk temizliği ise; koltuk temizliği konusunda profesyonel firmalar tarafından profesyonel makinelerle özel kimyasallar ile özen gösterilerek yapılan bir iştir. Koltuk temizliği hijyen bir yaşam alanı için yapılması gereken önemli bir iştir.

Koltuk Temizliği Fiyatları

Koltuk temizliği sanıldığı gibi yüksek ücretlerle temizlenmez. Uzun vadeli ele alındığında çok uygun fiyatlarla koltuk temizliği yapılmaktadır.

Koltuk Temizliği Neden Önemlidir?

Firmamız tecrübesine dayanarak koltuk temizliği yapılmasının önemine dikkat çekiyor;

  • Koltuk temizliği ile hijyen mekanlara sahip olursunuz.
  • Bakteri ortamından kurtulursunuz .
  • Başta astım hastalığı olmak üzere birçok hastalıktan uzak durursunuz.
  • Konforlu bir yaşam sürmüş olursunuz.
  • Kir ve lekelerin kumaşa vereceği zarar engellenir böylece kumaşlar uzun ömürlü olur.
  • Doğru temizlik ürünleri sayesinde sağlığınız risk altına girmemiş olur.
  • Koltuk temizliğine ayıracağınız zahmetli işlem süresini sevdiklerinize ayırmış olursunuz . Firmamız, koltuk temizleme işlemleriyle koltuklarınızın deforma olmadan uzun süre kullanmanızı sağlar.

Koltuklarınızın Tozu Nasıl Alınır?

Koltukların toz alma işlemi sanıldığı kadar zor bir işlem değildir. Evde kendi imkânlarınız ile rahatlıkla yapabileceğiniz bir işlemdir. Her koltuk için yoz alma işlemi ayrı ayrı uygulanır. Evde kendi imkanlarınızla koltuk temizliğini yapmak kısa süreli geçici bir çözüm yoludur. Firmamız koltukk temizliği konusunda, koltuk temizleme kimyasalı ve makine kullanarak kalıcı çözüm üretmektedir. Kendi başınıza yapacağınız koltuk temizleme işleminde, koltuk temizleme şampuanı ve koruyucu leke çıkarıcı kullanmanız mümkün değildir. Koltuk temizleme kimyasalı ve koltuk şampunanı kullanabilmeniz için koltuk temizleme makinesi şarttır. Koltuk temizleme makinesi sayesinde kullanılan solisyon, gerektiği kadar ve eşit miktarda koltuklara gönderilir.

28

32